Hetényi Talicskaolimpia

Hivatalos oldala

magyarenglish

A XVII. Talicskaolimpia

Időpont:

2017. 06. 08-10.

Program:

8-án, csütörtökön:
18-21 óráig Folktalicska – fiatal népzenei együttesek koncertje a sportpályán
Műsorvezető: Siklósi Krisztián

9-én, pénteken:
18-24 óráig Rocktalicska – fiatal rock együttesek koncertje a sportpályán

10-én, szombaton:

  • 9:00 - Civil szervezetek főzőversenye és vetélkedője.
    Védnök Sárosi Laura olimpikon, nemzetközi fair play díjas tollaslabdázó, a zsűri elnöke Pichler József címzetes docens
  • 10:00 - Gyerekverseny és családi verseny
  • 13:00 - Nemzetközi meghívásos csapatverseny
    Táncos zenés műsor a rendezvény sátorban
  • 13:00-15:00 - Talicskaraván – Talicskagyűjtés
  • 16:00 - Csapatverseny döntő
  • 16:30 - Táncos zenés műsor a rendezvény sátorban
  • 17:00 - Nyílt egyéni női és férfi verseny
  • 18:30 - Eredményhirdetés, tombolasorsolás
  • 19:30 - Filmslágerek és musicalek - Kemény Henriette előadóművész és Pikó Csepetto Tibor zenész műsora
  • 20:30 - Radics Márk - retro-pop műsora a Muzsika Tv-ből
  • 21:30 - Utcabál a SHOW-HAJ zenekarral

Eredmények

Csapatverseny

  1. Magyarfenesi csapat
  2. Hosszúhetényi SE
  3. Hetin1
  4. A Győzetes - RGNet Kft.

Családi verseny

  1. Takács család
  2. Rozina család
  3. Lipták család
  4. Takács-Csóka család
  5. Krausz család
  6. Vincze család
  7. Magyar család
  8. Pintér család
  9. Németh család
  10. Ignácz család

Női Egyéni verseny

  1. Büki Adrienn
  2. Juhász Adél
  3. Zsolnai Andrea
  4. Nagy Brigitta

Férfi egyéni verseny

  1. Laczi Csaba
  2. Vicze Áron
  3. Nagy Gergő
  4. Szekula Albert

Ovis verseny

  1. Ignácz Gábor
  2. Varsányi Dávid
  3. Herbály Mila
  4. Óbert Benett

Alsós lány verseny

  1. Vicze Áron
  2. Bogdán Márk
  3. Berencz Dorián
  4. Stercz Martin

Alsós fiú verseny

  1. Vicze Blanka
  2. Bogdán Viktória
  3. Závoczky Eszter
  4. Csóka Eszter

Felsős lány verseny

  1. Bartalovics Zsófia
  2. Kozmáry Kamilla
  3. Kosaras Kitti

Felsős fiú verseny

  1. Stankovics Kartal
  2. Hermesz Márkó
  3. Szabó Rómeó
  4. Csepeli Marcell
  5. Selymes Soma

Készítette: Jakab József © 2001-2017