Hetényi Talicskaolimpia

Hivatalos oldala

magyarenglish

A XVII. Talicskaolimpia

Időpont:

2017. 06. 08-10.

Program:

8-án, csütörtökön:
18-21 óráig Folktalicska – fiatal népzenei együttesek koncertje a sportpályán
Műsorvezető: Siklósi Krisztián

9-én, pénteken:
18-24 óráig Rocktalicska – fiatal rock együttesek koncertje a sportpályán

10-én, szombaton:

  • 9:00 - Civil szervezetek főzőversenye és vetélkedője.
    Védnök Sárosi Laura olimpikon, nemzetközi fair play díjas tollaslabdázó, a zsűri elnöke Pichler József címzetes docens
  • 10:00 - Gyerekverseny és családi verseny
  • 13:00 - Nemzetközi meghívásos csapatverseny
    Táncos zenés műsor a rendezvény sátorban
  • 13:00-15:00 - Talicskaraván – Talicskagyűjtés
  • 16:00 - Csapatverseny döntő
  • 16:30 - Táncos zenés műsor a rendezvény sátorban
  • 17:00 - Nyílt egyéni női és férfi verseny
  • 18:30 - Eredményhirdetés, tombolasorsolás
  • 19:30 - Filmslágerek és musicalek - Kemény Henriette előadóművész és Pikó Csepetto Tibor zenész műsora
  • 20:30 - Radics Márk - retro-pop műsora a Muzsika Tv-ből
  • 21:30 - Utcabál a SHOW-HAJ zenekarral

Eredmények

Csapatverseny

  1. Hosszúhetény 00:04:22.30
    • Stankovics Petra
    • Bien Péter
    • Csajkás Márton
  2. Kaposvár 00:04:37.13
    • Szerb György
    • Szerbné Szabó Katalin
    • Szerb Kata
    • Bánhegyi István
  3. Hetin1 00:04:48.47
    • Józsa Ottó
    • Tokári Tibor
    • Zsigity Dajana
  4. Rendőrség (Megyei Sünök) 00:04:53.21
    • Bojtor Barbara
    • Novák László
    • Wágner Tibor
  5. Hetin2 00:05:18.40
    • Jovana Vukac
    • Barna Bence
    • Szarka Ede
  6. Hosszúhetény 00:05:35.58
    • Papp Zsófia
    • Horváth Laca
    • Dörnyei Szabi
  7. Pécs 00:05:43.52
    • Lovász István
    • Baráti Zsolt
    • Kiss Dalma
    • Borda Bence
  8. Hosszúhetény 00:05:50.45
    • Komáromi Gábor
    • Radnóti Gábor
    • Csajkás Júlia

Női Egyéni verseny

  1. Turnacker Éva
  2. Palágyi Ildikó
  3. Juhász Adél
  4. Schmidt Veronika

Férfi Egyéni verseny

  1. Tisztl Dezső
  2. Józsa Ottó
  3. Tokári Tibor
  4. Nagy Gábor

Felsős lány verseny

  1. Szászfai Dorina
  2. Bartalovics Bea

Felsős fiú verseny

  1. Kulcsár András
  2. Bocz Botond
  3. Bíró Péter
  4. Sümegi Zsolt

Alsós lány verseny

  1. Büki Adrien
  2. Bocz Virág
  3. Lovas Lilla
  4. Bojtos Dalma

Alsós fiú verseny

  1. Szászfai Dominik
  2. Vass Máté
  3. Erdei Benedek
  4. Kovács Bálint

Ovis lány verseny

  1. Katona Ildikó
  2. Nyisztor Zselyke
  3. Bocz Léda
  4. Puxler Johanna Flóra

Ovis fiú verseny

  1. Nisztor Álmos
  2. Kulcsár Tamás
  3. Németh Levente
  4. Puxler Mátyás Géza

3 év alattiak versenye

  1. Herbály Milos
  2. Dergez Kende
  3. Karsai Róza
  4. Szászfai Dalma
  5. Vass Anna
  6. Jéger Bálint
  7. Lázár Lili
  8. Hermesz Krisztián

Készítette: Jakab József © 2001-2017