Hetényi Talicskaolimpia

Hivatalos oldala

magyarenglish

A XVIII. Talicskaolimpia

Időpont:

2018.05.31.-06.02.

Program:

31-én, csütörtökön:
18-21 óráig Folktalicska – fiatal népzenei együttesek koncertje a sportpályán
Műsorvezető: Siklósi Krisztián

1-én, pénteken:
18-24 óráig Rocktalicska – fiatal rock együttesek koncertje a sportpályán

2-án, szombaton:

  • Meghívásos talicskatoló csapatverseny és nyílt egyéni verseny
  • Kulturális és szórakoztató programok egész nap
  • Este:
  • Dumaszínház - Dombóvári István
  • Band Of StreetSBand Of StreetS
  • Nosztalgia disco

Eredmények

Csapatverseny

  1. Hosszúhetény I.
    • Bózsa Barna
    • Dubniczky Dániel
    • Papp Julianna
  2. Magyarfenes
    • Krasznai Márton
    • Szilágyi István
    • László Anikó
  3. Hetin I.
    • Stoilovity Vladimir
    • Szrvicsics Szinisa
    • Gruity Maya
  4. Hetin II.
    • Bunity Branko
    • Borbly Adrián
    • Kovács Kornélia
  5. Pécsi Tűzoltóság
    • Balogh János
    • Konrád László
    • Bernth Melinda
  6. Hosszúhetény II.
    • Csajkás Márton
    • Soltész Péter
    • Csajkás Júlia
  7. Pécsi Határőr Igazgatóság
    • Obendorf Roland
    • Leibhm István
    • Szucsn Sz. Erika
  8. Alsóhetény
    • Hosszú Gábor
    • Kiglics Ádám
    • Hosszú Barbara

Egyéni verseny

  1. Sashalmi Zoltán (Hosszúhetény)
  2. Szilágyi István (Magyarfenes)
  3. Tóth Csaba (Pécs)
  4. Schmidt József (Hosszúhetény)
  5. Krasznai Márton (Magyarfenes)
  6. Kerekes B. György (Komló)
  7. Stoilovity Vladimir (Hetin)
  8. Bárdos Csaba (Magyarfenes)
  9. Bunity Branko (Hetin)
  10. Szabó Tibor (Hosszúhetény)
  11. Szabó Gergő (Pécs)
  12. Méder Dávid (Hosszúhetény)
  13. Tasnádi Gabriella (Hosszúhetény)
  14. Bazsó Dombi László (Magyarfenes)
  15. Orsós Irén (Hosszúhetény)

Gyerek versenyek

  • Kategória

    1. Szászfai Dominik
    2. Fekete Adrián
    3. Nagy Gergő
    4. Nyúl Rebeka
  • Kategória

    1. Nemes András
    2. Kiss Miklós
    3. Szatmári Patrcia
    4. Tóth Tamás
  • Kategória

    1. Schetl Szabolcs
    2. Sárközi Róbert
    3. Bien Péter

Támogatóink

Támogatóink

Készítette: Jakab József © 2001-2018