Hetényi Talicskaolimpia

Hivatalos oldala

magyarenglish

A XVIII. Talicskaolimpia

Időpont:

2018.05.31.-06.02.

Program:

31-én, csütörtökön:
18-21 óráig Folktalicska – fiatal népzenei együttesek koncertje a sportpályán
Műsorvezető: Siklósi Krisztián

1-én, pénteken:
18-24 óráig Rocktalicska – fiatal rock együttesek koncertje a sportpályán

2-án, szombaton:

  • Meghívásos talicskatoló csapatverseny és nyílt egyéni verseny
  • Kulturális és szórakoztató programok egész nap
  • Este:
  • Dumaszínház - Dombóvári István
  • Band Of StreetSBand Of StreetS
  • Nosztalgia disco

Eredmények

Csapatverseny

  1. Hosszúhetény
    • Stankovics Petra
    • Bien Péter
    • Csajkás Márton
  2. Délvidék
    • Fodor Flórián
    • Józsa Ottó
    • Zsigity Dajana
    • Szunyi Noémi
    • Szurucsity Szinisa
  3. Magyarfenes
    • Sütő Béla
    • Böncze Béla
    • Nagyosi Béla
    • Bárdos Bernadett
    • Nagy Orsolya
  4. Kaptol
    • Stefka József
    • Tadijanovity Drázsen
    • Siska Jennyfer
  5. Megyei Sünök
    • Hajas Balázs
    • Udvari Marianna
    • Wágner Tibor
    • Wágner Ákos
    • Schneider Norbert
  6. Szekszárdi rosszcsontok
    • dr. Kajos Nikolett
    • Tomalik Zsolt
    • Tomalik Gábor
    • Vörös Viktor
    • Szabó Ferenc
  7. Amazonok
    • Pitz Petra (Piczy)
    • Cozac Ramóna
    • Földvári Nikolett
    • Szászfai Dominik
    • Szászfai Dorina

Női Egyéni verseny

  1. Schmidt Veronika
  2. Pitz Petra (Piczy)
  3. Udvari Marianna
  4. Cozac Ramóna

Férfi Egyéni verseny

  1. Gulyás Gábor
  2. Balázs László
  3. Jäger Tamás
  4. Nagyosi Norbert

Felsős lány verseny

  1. Bocz Virág
  2. Gerencsér Mercédesz
  3. Bartalovics Bea

Felsős fiú verseny

  1. Szászfai Dominik
  2. Dömös Norbert
  3. Bocz Botond
  4. Katona Bálint

Alsós verseny

  1. Lőrincz Viktor
  2. Gajdócsi Tamás
  3. Vass Kristóf
  4. Szatmári Erik

Ovis lány verseny

  1. Katona Ildikó
  2. Nyisztor Zselyke
  3. Bocz Léda
  4. Puxler Johanna Flóra

Ovis verseny

  1. Katona Ildikó
  2. Stercz Martin Ágoston
  3. Stercz Márk József

3 év alattiak versenye

  • Vass Anna
  • Borda Ármin
  • Nagy Dalma
  • Barka Hanna
  • Barka Tamás
  • Winkler Vilmos
  • Hermesz Krisztián
  • Herbály Milos
  • Herbály Mila
  • Bojtos Lili

Támogatóink

Támogatóink Támogatóink

Készítette: Jakab József © 2001-2018